32 - 700 Bochnia, ul. Jana Matejki 1

tel./fax 14 612 46 78, e-mail: kbkbochnia@op.pl

Image not available
Image not available

Kredyty

Image not available
Image not available

Nieruchomości

Image not available
Image not available

Biuro podróży

Image not available
Image not available

Ubezpieczenia

Gospodarstwo Budowlane-Kamionna

Przedmiotem oferty jest posjesja zlokalizowana w cichej, urokliwej okolicy, gdzie nie ma dużego zagęszczenia budynków, a w okolicy znajdują się łąki oraz las. Cała powierzchnia dzialki ma 1.53Ha, a w skład niej wchodzi budynek mieszkalny o powierzchni 75 m2 oraz drugi budynek, który jest przeznaczony pod działalność gospodarczą o powierzchni 130 m2 (może być on zaadaptowany do mieszkania). Oba budynki mają poddasze użytkowe. Poza występującymi budynkami na nieruchomości jest również jeziorko. Cała działka jest ogrodzona, gdyż poprzedni właściciel prowadził tam stadnine koni. Media dostępne na działce to prąd oraz woda studzienna, ogrzewanie centralne. Zapraszamy do oglądania nieruchomości w terenie. Oferta: https://kamionna.nieruchomosci-online.pl/dom,na-sprzedaz/21265542.html

Cena: 700 000 zł

Dom Jednorodzinny - Łapczyca

Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz dużym budynkiem gospodarczym położona w miejscowości Łapczyca gm. Bochnia. Działkao powierzchni 484 arów, o nieregularnym kształcie, posiada dojazd drogą asfaltową. Prócz budynku mieszkalnego na działce występuje również spory budynek gospodarczy co pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej typu "mechanik samochodowy". Za budynkiem gospodarczym do samego końca występują drzewa co pozwala na oddychanie świeżym powietrzem i zapewnia spokojną atmosferę. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości w terenie.

 

Cena: 390 000zł

Działka Rolna - Chronów gm. Nowy Wiśnicz

Do sprzedaży oferujemy działkę rolną położoną w miejscowości Chronów, gmina Nowy Wiśnicz. Działka o powierzchni 1ha 19ar w skład której wchodzi las o pow. 0.62ha oraz grunty rolne 0.57ha. Nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym miejscu nadając się na agroturystykę, odpoczynek. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej wzdłuż, której przebiegają instalacje: gazowa i elektryczna. W granicy działki płynie strumyk. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości w terenie.

Cena: 80 000 zł

Działka Budowlana - Rzezawa

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o całkowitej powierzchni 2817 m2 . Nieruchomość położona jest
w miejscowości Rzezawa, Gmina Rzezawa, powiat Bocheński. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod mieszkalnictwo jednorodzinne,
a pozostała część
(ok. 28m) to tereny użytków zielonych,
a następnie teren zabudowy mieszkaniowej
jednorodzinnej.
Media dostępne na działkach sąsiadujących.
Wjazd na działkę z drogi asfaltowej.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości.

 

Cena: 70 000 zł

Działka Budowlana-Pogwizdów

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w Pogwizdowie o powierzchni 175 ar. Możliwość kupna całej działki, bądź wybranej ilości terenu. Dojazd drogą asfaltową. Media dostępne na działce (prąd, woda, gaz). Na działce występują dwie zabudowy.

Cena: 4200zł/ar

Kamienica-Parter Bochnia ul. Kolejowa

Do sprzedania parter kamienicy położonej w Bochni przy ulicy Kolejowej na 7 arowej działce. Wejście do nieruchomości z drogi głównej, media dostępna na działce. Budynek nadaje się do remontu.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości w terenie.

Cena: 200 000 zł

Działka Budowlana - Bochnia ul. Pagórek

 Do sprzedaży działka budowlana w Bochni na ulicy Pagórek

o powierzchni 1179 m2. Działka w pełni uzbrojona.

Na powyższej nieruchomości usytuowany jest stary budynek. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren częściowo prosty. 

Dojazd do centrum trwa zaledwie 7min.

Cena: 105 000 zł.

Działka Rolna-Pogwizdów

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 20 arów położona w Pogwizdowie. Działka płaska o nieregularnym kształcie.

Teren leży w odległości 30 metrów od drogi asfaltowej.

Działka usytuowana w spokojnej okolicy.

Cena: 15 000 zł.

Działka Rolno-Budowlana

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana (9,5ar budowlanej) o całkowitej powierzchni 59 ar z możliwością podziału na mniejszą. Nieruchomość położona jest w miejscowości Okulice gm. Rzezawa, powiat Bocheński.Na działce jest dostęp do prądu, pozostałe media na sąsiedniej działce. W odległości 1 km znajduje się sklep, szkoła,przedszkole, przystanek autobusowy, kościół. Wjazd na działkę z drogi głównej.

Cena: 63 000 zł

Działka Budowlana - Bochnia ul.Pagórek

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona

w Bochni na ulicy Pagórek o powierzchni liczącej 4441 m2.

Działka ta jest lekko pochylona w kształcie prostokąta

o wymiarach ok. 23m x 183m. Media Występują na działce,

dojazd do działki drogą asfaltową.

Dojazd do centrum trwa zaledwie 7min.

 

Cena: 75 000 zł

Działki Inwestycyjne - Wojnicz

Do sprzedania trzy działki inwestycyjne o powierzchni

liczącej 12 569 mznajdujące się przy drodze krajowej nr 94.

Działki ujęte w planie zagospodarowania przestrzennego

Gminy Wojnicz z przeznaczeniem do zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Dojazd do działek ulicą asflatową.

Media znajduja się w drogach obok działek.

W sąsiedztwie znajduje sie Cd Biedronka Wojnicz. 

 

Cena: 1 150 000 zł

Działka budowlana Nieprześnia

Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 15 arów położona w Nieprześni w gminie Bochnia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to tereny zabudowy letniskowej (możliwość budowy domu jednorodzinnego). Działka jest niezabudowana, posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Media (prąd, gaz) dostępne na działce.

Cena: 43 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 50m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 50m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 12 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 55m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 100m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 50m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 150m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26m x 38m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 200m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana 29 ar, Bratucice

Przedmiotem oferty jest płaska działka budowlana o powierzchni 29 arów położona w Bratucicach. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25m x 115m, częściowo zadrzewiona. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki o powierzchni 34 ar.

Cena: 35 000 zł

Działka budowlana 34 ar, Bratucice

Do sprzedania płaska działka budowlana o powierzchni 34 ary położona w Bratucicach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 27m x 125m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiadującej o powierzchni 29 arów.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana 47 ar, Bratucicie

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni ok. 47 arów położona w Bratucicach w gminie Rzezawa. Działka o szerokości 34 m jest płaska, graniczy z niewielkim lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo - usługowej oraz zagrodowej. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron: drogą asfaltową lub utwardzoną.

Cena: 60 000 zł

Działka budowlana Bochnia - Kurów

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni ok. 11 ar położona w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana, co zapewnia szybki dojazd do centrum Bochni (2 km) jak i pobliskich miast. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka leży na łagodnym, południowym stoku. Dojazd drogą wewnętrzną, częściowo utwardzoną, w końcowym odcinku polną. Media dostępne na działce (prąd) i na działkach sąsiadujących (kanalizacja, wodociąg, gaz).

Cena: 71 000 zł