32 - 700 Bochnia, ul. Jana Matejki 1

tel./fax 14 612 46 78, e-mail: kbkbochnia@op.pl

Image not available
Image not available

Kredyty

Image not available
Image not available

Nieruchomości

Image not available
Image not available

Biuro podróży

Image not available
Image not available

Ubezpieczenia

lokal do wynajęcia Bochnia centrum

lokal do wynajęcia w Bochni przy ul.Matejki.Kazimierza Wlk.25m w cenie czynszu woda,ogrzewanie,monitoring 

 

cena 1000.00 miesiecznie

 

 

 

 

 

Do sprzedania działka budowlana- Olchawa

Do sprzedania działka budowlana- Olchawa -30ar. Piękna okolica i spokojna, działka nasłoneczniona. Media dostępne. Dojazd z drogi gminnej, droga betonowa. W okolicy wybudowane nowoczesne domy jednorodzinne.

Cena 100 000. 00 

Dom jednorodzinny z gabinetem

Do sprzedania dom jednorodzinny z gabinetel lekarski(okulistyczny + kontrakt NFZ cena do uzgodnienia z właścicelem, gabinet  okulistyczny wyposażony), w pięknej oklicy - centrum miasta. Dom wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne( samo wystarczalny w energię). Obiekt nie wymaga remontu nadaje się odrazu do zamieszkania. Graż ziemny pod budynkiem. Parter budynku: przychodnia okulistyczna. Pierwsze piętro: 5 pokoji, kuchnia i łazienka. Poddasz: garderoba + możliwość adaptacji poddasza. Droga dojazdowa prywatna. Ogród wyposażony w meble ogorodowe, gril, fotanne.

Cena 800.000.00

Działka Rolna - Chronów gm. Nowy Wiśnicz

Do sprzedaży oferujemy działkę rolną położoną w miejscowości Chronów, gmina Nowy Wiśnicz. Działka o powierzchni 1ha 19ar w skład której wchodzi las o pow. 0.62ha oraz grunty rolne 0.57ha. Nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym miejscu nadając się na agroturystykę, odpoczynek. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej wzdłuż, której przebiegają instalacje: gazowa i elektryczna. W granicy działki płynie strumyk. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości w terenie.

Cena: 80 000 zł

Działka Budowlana-Pogwizdów

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w Pogwizdowie o powierzchni 175 ar. Możliwość kupna całej działki, bądź wybranej ilości terenu. Dojazd drogą asfaltową. Media dostępne na działce (prąd, woda, gaz). Na działce występują dwie zabudowy.

Cena: 4200zł/ar

Kamienica-Parter Bochnia ul. Kolejowa

Do sprzedania parter kamienicy położonej w Bochni przy ulicy Kolejowej na 7 arowej działce. Wejście do nieruchomości z drogi głównej, media dostępna na działce. Budynek nadaje się do remontu.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości w terenie.

Cena: 200 000 zł

Działka Rolna-Pogwizdów

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 20 arów położona w Pogwizdowie. Działka płaska o nieregularnym kształcie.

Teren leży w odległości 30 metrów od drogi asfaltowej.

Działka usytuowana w spokojnej okolicy.

Cena: 15 000 zł.

Działka Rolno-Budowlana

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana (9,5ar budowlanej) o całkowitej powierzchni 59 ar z możliwością podziału na mniejszą. Nieruchomość położona jest w miejscowości Okulice gm. Rzezawa, powiat Bocheński.Na działce jest dostęp do prądu, pozostałe media na sąsiedniej działce. W odległości 1 km znajduje się sklep, szkoła,przedszkole, przystanek autobusowy, kościół. Wjazd na działkę z drogi głównej.

Cena: 63 000 zł

Działki Inwestycyjne - Wojnicz

Do sprzedania trzy działki inwestycyjne o powierzchni

liczącej 12 569 mznajdujące się przy drodze krajowej nr 94.

Działki ujęte w planie zagospodarowania przestrzennego

Gminy Wojnicz z przeznaczeniem do zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Dojazd do działek ulicą asflatową.

Media znajduja się w drogach obok działek.

W sąsiedztwie znajduje sie Cd Biedronka Wojnicz. 

 

Cena: 1 150 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 12 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 55m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 100m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 50m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 150m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26m x 38m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 200m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana 29 ar, Bratucice

Przedmiotem oferty jest płaska działka budowlana o powierzchni 29 arów położona w Bratucicach. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25m x 115m, częściowo zadrzewiona. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki o powierzchni 34 ar.

Cena: 35 000 zł

Działka budowlana 34 ar, Bratucice

Do sprzedania płaska działka budowlana o powierzchni 34 ary położona w Bratucicach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 27m x 125m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiadującej o powierzchni 29 arów.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana 47 ar, Bratucicie

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni ok. 47 arów położona w Bratucicach w gminie Rzezawa. Działka o szerokości 34 m jest płaska, graniczy z niewielkim lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo - usługowej oraz zagrodowej. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron: drogą asfaltową lub utwardzoną.

Cena: 60 000 zł

Działka budowlana Bochnia - Kurów

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni ok. 11 ar położona w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana, co zapewnia szybki dojazd do centrum Bochni (2 km) jak i pobliskich miast. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka leży na łagodnym, południowym stoku. Dojazd drogą wewnętrzną, częściowo utwardzoną, w końcowym odcinku polną. Media dostępne na działce (prąd) i na działkach sąsiadujących (kanalizacja, wodociąg, gaz).

Cena: 71 000 zł

Działka budowlano - rolna Bogucice

Do sprzedaży nieruchomość budowlano – rolna o powierzchni 19 arów (około połowa oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja – w najbliższym sąsiedztwie, gaz 40 m od działki. Doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i dużo zieleni. Jednocześnie działka bardzo dobrze skomunikowana, zapewniony jest dogodny dojazd zarówno komunikacją podmiejską (przystanek – 350 m, do Bochni – 13 km) jak i samochodem (autostrada – 8 km).

Cena: 57 000 zł

Działka rolna Stary Wiśnicz

Do sprzedania działka rolna o powierzchni ok. 26 arów położona w Starym Wiśniczu. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta posiada bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy: w najbliższym sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i dużo terenów zielonych. Aktualnie dla tego terenu trwa zmiana ustaleń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dla przedmiotowej działki został złożony wniosek o przeznaczenie na cele budowlane.

Cena: 52 000 zł

Działki rolne Stary Wiśnicz

Do sprzedania cztery nieruchomości rolne o powierzchni od 11 do 50 arów położone w Starym Wiśniczu. Działki są częściowo zadrzewione, usytuowane oddzielnie (nie tworzą zwartego areału). Możliwość kupna jednej lub więcej działek. Dla terenu, na którym znajdują się przedmiotowe nieruchomości trwa aktualnie zmiana ustaleń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Cena:      działka 50 ar - 48 000 zł

działka 39 ar - 25 000 zł

działka 38 ar - 16 000 zł

działka 11 ar - 4 400 zł