32 - 700 Bochnia, ul. Jana Matejki 1

tel./fax 14 612 46 78, e-mail: kbkbochnia@op.pl

Image not available
Image not available

Kredyty

Image not available
Image not available

Nieruchomości

Image not available
Image not available

Biuro podróży

Image not available
Image not available

Ubezpieczenia

Las w Dąbrówce na sprzedaż

Do sprzedania las dębowo-brzozwo-świerkowy w Dąbrówce przy drodze asfaltowej. 35ar. szerokość 14m długość 250m. Media na  drugiej stronie ulicy. 

cena 30 000zł 

Dom jednorodzinny z gabinetem

Do sprzedania dom jednorodzinny z gabinetel lekarski(okulistyczny + kontrakt NFZ cena do uzgodnienia z właścicelem, gabinet  okulistyczny wyposażony), w pięknej oklicy - centrum miasta. Dom wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne( samo wystarczalny w energię). Obiekt nie wymaga remontu nadaje się odrazu do zamieszkania. Graż ziemny pod budynkiem. Parter budynku: przychodnia okulistyczna. Pierwsze piętro: 5 pokoji, kuchnia i łazienka. Poddasz: garderoba + możliwość adaptacji poddasza. Droga dojazdowa prywatna. Ogród wyposażony w meble ogorodowe, gril, fotanne.

Cena 800.000.00

Dom Łapczyca

Cena do Negocjacji! 450 000, 00
 
Jest możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą!
 
Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz dużym budynkiem gospodarczym położona w Łapczycy gm. Bochnia. Działka o powierzchni 484 arów, o nieregularnym kształcie, posiada dojazd drogą asfaltową.
Prócz budynku mieszkalnego na działce występuje również spory budynek gospodarczy co pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej typu "mechanik samochodowy". 
Za budynkiem gospodarczym do samego końca występują drzewa co pozwala na oddychanie świeżym powietrzem i zapewnia spokojną atmosferę. 
 
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości w terenie.

Działka Budowlana-Pogwizdów

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w Pogwizdowie o powierzchni 175 ar. Możliwość kupna całej działki, bądź wybranej ilości terenu. Dojazd drogą asfaltową. Media dostępne na działce (prąd, woda, gaz). Na działce występują dwie zabudowy.

Cena: 4200zł/ar

Kamienica-Parter Bochnia ul. Kolejowa

Do sprzedania parter kamienicy położonej w Bochni przy ulicy Kolejowej na 7 arowej działce. Wejście do nieruchomości z drogi głównej, media dostępna na działce. Budynek nadaje się do remontu.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości w terenie.

Cena: 200 000 zł

Działki Inwestycyjne - Wojnicz

Do sprzedania trzy działki inwestycyjne o powierzchni

liczącej 12 569 mznajdujące się przy drodze krajowej nr 94.

Działki ujęte w planie zagospodarowania przestrzennego

Gminy Wojnicz z przeznaczeniem do zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Dojazd do działek ulicą asflatową.

Media znajduja się w drogach obok działek.

W sąsiedztwie znajduje sie Cd Biedronka Wojnicz. 

 

Cena: 1 150 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 50m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 150m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 100000

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26m x 38m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 200m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 100000

Działka budowlana 29 ar, Bratucice

Przedmiotem oferty jest płaska działka budowlana o powierzchni 29 arów położona w Bratucicach. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25m x 115m, częściowo zadrzewiona. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki o powierzchni 34 ar.

Cena: 35 000 zł

Działka budowlana 34 ar, Bratucice

Do sprzedania płaska działka budowlana o powierzchni 34 ary położona w Bratucicach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 27m x 125m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiadującej o powierzchni 29 arów.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana 47 ar, Bratucicie

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni ok. 47 arów położona w Bratucicach w gminie Rzezawa. Działka o szerokości 34 m jest płaska, graniczy z niewielkim lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo - usługowej oraz zagrodowej. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron: drogą asfaltową lub utwardzoną.

Cena: 60 000 zł

Działka rolna Stary Wiśnicz

Do sprzedania działka rolna o powierzchni ok. 26 arów położona w Starym Wiśniczu. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta posiada bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy: w najbliższym sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i dużo terenów zielonych. Aktualnie dla tego terenu trwa zmiana ustaleń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dla przedmiotowej działki został złożony wniosek o przeznaczenie na cele budowlane.

Cena: 52 000 zł

Działki rolne Stary Wiśnicz

Do sprzedania cztery nieruchomości rolne o powierzchni od 11 do 50 arów położone w Starym Wiśniczu. Działki są częściowo zadrzewione, usytuowane oddzielnie (nie tworzą zwartego areału). Możliwość kupna jednej lub więcej działek. Dla terenu, na którym znajdują się przedmiotowe nieruchomości trwa aktualnie zmiana ustaleń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Cena:      działka 50 ar - 48 000 zł

działka 39 ar - 25 000 zł

działka 38 ar - 16 000 zł

działka 11 ar - 4 400 zł

Lokal użytkowy Nowy Wiśnicz

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze nowego budynku w Nowym Wiśniczu. Lokal przeznaczony jest pod gabinety medyczne lub przychodnię POZ. Na powierzchni ok. 120 m2 znajdują się dwa gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy, poczekalnia oraz dwie toalety. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obok budynku znajduje się prywatny parking wyłożony kostką dla ok. 10 samochodów. Dogodna lokalizacja przy drodze głównej w odległości ok. 500m od rynku.

Cena: 3000 zł/m-c

Działka usługowo - budowlana Stary Wiśnicz

Do sprzedania atrakcyjna działka usługowo - budowlana o powierzchni 10 ar położona w Starym Wiśniczu. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta, uzbrojona (woda, prąd, gaz), dojazd drogą asfaltową. Działka znajduje się w terenie istniejącej zabudowy jednorodzinnej, w spokojnej okolicy. Jej walorem jest bliskość terenów zielonych, lasu.

Cena: 200 000 zł